Dětská.cz - dětská postýlka

Dětská postýlka

21.1.

Dětské postýlky by měly být vyrobeny z kvalitního, tvrdého, bukového dřeva, které je nejvhodnějším materiálem pro dětský nábytek. Tento materiál zaručuje pevnou stabilitu postýlky. Díky tvrdostí dřeva se pak netvoří žádné třísky a zářezy, což oceníte, až Vaše miminko začne všechno okusovat. Dětské postýlky jsou lakované bezbarvým ekologickým lakem a kování dětských postýlek umožňuje jejich rozmontování a zpětné smontování. Veškerý dětský nábytek, povrchová úprava, jakož i technologie zpracování nábytku musí odpovídat normě ČSN-EN 761-1, která chrání zdraví a bezpečnost vašich dětí. Dobré dětské postýlky netvoří jen hezký doplněk vybavení dětského pokoje, ale jsou pro miminka především útočištěm kde může spokojeně odpočívat ale také sledovat dění kolem.


Dětská postýlka

20.1.
Dětská postýlka Dětská postel Dětská postýlka Dětská postel

Dětská postýlka je i v prvních dnech, kdy děti nepotřebují příliš prostoru velmi důležitá. Nezáleží ani na tom, jestli je dřevěná nebo kovová, ale jestli je opravdu kvalitní. Dětské postýlky musí být stabilní, příčky by od sebe měly být vzdáleny 6,5 cm. Rozmyslete si využití dětské postýlky - zda to bude kolébka pro miminka, dětská postýlka pro miniko či dětská cestovní postýlka.

Dětská postýlka - typy

12.1.

Kolébky - Pro první týdny miminka můžete pořídit klasickou kolébku či košík na kolečkách. Ten při správném nastavení může docela dobře plnit její funkci.
Dětské postýlky - dbejte na to aby byla stabilní, ale také na to abyste se nemuseli moc shýbat. Běžný rozměr postýlky je 60 x 120 cm a matrace by měla být od vrchní hrany ohrádky vzdálena minimálně 60 cm.
Cestovní postýlka - ořizujte s ohledem na to, jestli se s ní dá dobře manipulovat, jestli v nich budou miminka v bezpečí a nabízí jim dostatečný komfort.