Dětská.cz - dětské oblečení

Dětské oblečení

21.1.

Dětské oblečení dělíme na Dětské chlapecké oblečení: trička s krátkým rukávem, trička s dlouhým rukávem, košile, mikiny, svetry, kalhoty, šortky, tepláky, soupravy, pyžama, bundy.
Dětské dívčí oblečení: trička, mikiny, šaty, sukně, šortky, kalhoty, tepláky, soupravy, pyžama, noční košile, bundy.
Nákup a prodej dětského oblečení je možný on line na internetu. Z nákupu dětského oblečení přes internet nemusíte mít žádnou obavu, Dětské oblečení vždy můžete do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Kolekce dětského oblečení 2018 obsahuje modely pro sezónu jaro/léto i podzim/zima.


Dětské oblečení

19.1.
Dětské oblečení Dětské oblečení Dětské oblečení Dětské oblečení

Z široké na- bídky kvalitních dětských oblečků si jistě vyberete vše, co na své děti potřebujete, a to v pohodlí Vašich domovů a bez větší zátěže Vašeho rodinného rozpočtu.
Jedna z možností je také použité dětské oblečení - second hand. Dětské second handy nabízí dětské oblečení i světových firem jako je NEXT, George, Adams, Morris Mouse, H&M, Gap, Cherokee, Ladybird, Early Days, Dubster aj.

Dětské oblečení - body, dupačky

13.1.

Dětské body je v dnešní době nepostradatelnou součástí kojenecké výbavičky i dětského šatníku. Udrží plenku na svém místě a zádíčka jsou v teple i když je malý neposeda stále v pohybu.

Dupačky zajistí Vašemu miminku pohodlí a bezpečí. Dupačky se vyrábějí ve velikostech 56, 62, 68, 74 a 80. Všechny dupačky mají většinou přebal na patentky pro snadnější a rychlejší přebalování miminek. Vybírat můžete z různých střihů, barevných kombinací a množství potisků.