Dětská.cz - Dětské kočárky

Dětské kočárky

21.1.

Vybíráte kočárek, autosedačku nebo něco jiného pro novorozeňátko nebo batole? Pak jste tu správně. I když máte na koupi kočárku třeba ještě čas, rádi vám pomůžeme orientovat se v široké nabídce kočárků i dalších potřeb na trhu. Výběr vhodného kočárku a autosedačky patří mezi nejdůležtější věci při přípravách na příchod nového člena rodiny. Každý očekává od kočárku něco jiného a ne každý kočárek vyhovuje podmínkám, ve kterých má být provozován. Výběr dětského kočárku je pro nastávající rodiče obtížná věc, doba spěje rychle kupředu a zkušenosti jejich rodičů jsou pro výběr moderního kočárku málo platné, a výběr je obrovský. Dnešní typy obsahují na první pohled skryté funkce a vlastnosti. Proto se neváhejte vyptávat a vybírat si.


Dětské kočárky

20.1.
Dětské kočárky Dětské kočárky Dětské kočárky Dětské kočárky

Dětské kočárky jsou nedílnou součástí života každé rodiny s malým dítětem. Přinášíme vám proto široký výběr kvalitních kočárků mnoha druhů a provedení. Každou maminku jistě potěší i možnost zakoupení doplňků, které užívání kočárku zpříjemní jí i děťátku. V nabídce se snadno zorientujete a vybírat ten správný kočárek pro vaše miminko pro vás bude potěšením.

Dětské kočárky - typy

15.1.

Na internetu najdete kočárky všech typů, jako jsou kombinované, trojkolky, sportovní, golfové hole a samozřejmě i kočárky pro dvojčata. Dále autosedačky, jídelní židličky, cestovní postýlky, lehátka, chodítka, nosítka, odrážedla či kočárky pro panenky.
Dětské kočárky dělíme na: dětské kočárky hluboké - vhodné do jednoho roku dítěte,
dětské kočárky sportovní - vhodné od 6 měsíců,
golfové hole neboli dětské golfky - pro starší dítě, které už samo chodí a kočarek využije jen na popojíždění,
dětské kočárky kombinace - obsahují více variant najednou, takže můžou sloužit dítěti od narození až do doby, kdy přestane kočárek potřebovat,
dětské kočárky pro dvojčata,
dětské pytle - fusaky.